Najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami

Poniżej prezentujemy Państwu odpowiedzi na najnowsze pytania dotyczące Projektu, które wpłynęły do nas w 2017 roku podczas różnego rodzaju spotkań, konferencji, prezentacji, korespondencji, a także rozmów z mieszkańcami Olsztyna. 

Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na to, że postępowanie dotyczące wyboru partnera prywatnego w celu budowy Elektrociepłowni nie zostało zakończone, a co za tym idzie podejście zespołu projektowego do niektórych zagadnień musiało ewoluować w miarę trwania dialogu konkurencyjnego, który weryfikuje wiele pierwotnych założeń.

W zakładkach "Pytania 2013-2016 rok" znajdziecie Państwo kwestie poruszane w ubiegłych latach oraz nasze odpowiedzi.

Jeśli poniższe odpowiedzi nie rozwiewają do końca Państwa wątpliwości prosimy o kontakt za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce Zadaj pytanie.

 

1.Prośba o udostępnienie treści Uchwał, w których Zarząd i/lub Rada Nadzorcza Spółki MPEC wyrażają zgodę na zakup nieruchomości przy ul. Lubelskiej.

Zobacz odpowiedź

2. Prośba o udostępnienie do informacji publicznej Uchwał Zgromadzenia Wspólników MPEC Sp. z o.o. w Olsztynie dot. zabezpieczenia dostaw ciepła dla mieszkańców miasta Olsztyna.

Zobacz odpowiedź

 
 
facebook